Güvenli Proje Platformu Nasıl Çalışır ?

Yardıma Geri Dön

Güvenli Proje Platformu, Proje Sahibi ve uzmanın karşılıklı projelerini geliştirdikleri, iletişim kurdukları ve proje akışını takip ettikleri güvenli bir ortamdır. Güvenli Proje Platformu’nu kısaca GPP olarak tanımlıyoruz.

Proje sahibi, proje aşaması için yaptığı ödemenin korunacağını bilerek güven içinde uzman ile çalışır. Projenin her adımını takip eder ve değerlendirir. Her aşama için ödenen miktarlar uzman işi teslim edinceye kadar Proje Kurdu Kasasında güvenle tutulur. Proje tamamlandıktan sonra Proje Sahibi yapılan çalışmayı inceler, onay verir ve uzmana parası ödenir. Projenin her aşaması bu şekilde adım adım kontrollü ve güvenli bir şekilde yapılır. Böylece her aşamada proje sahibi işi teslim aldıkça ödeme yaparken, proje uzmanı ise işi teslim ettikçe parasını alır.

Proje Taslağı Hazırlanıyor

Güvenli Proje Platformu ile işin içeriğine bağlı olarak projeyi tek aşamalı olarak tamamlayabileceğiniz gibi projeyi aşamalara bölebilir ve her bir adım için Proje Taslağı'nda tutar belirleyebilirsiniz. Bunun için özellikle büyük hacimli işlerinizde projenizi çok aşamalı olarak tanımlamanızı tavsiye ederiz. Bu sayede proje bedelini bir anda ödemek yerine aşama tamamlandıkça ödeme yapabilir ve uzmanın çalışma tarzını da test etmiş olursunuz. Ayrıca herhangi bir aşamada dilerseniz ödemenizi geri alabilir, böylece büyük miktarlar ödeyip para ve zaman kaybına uğramamış olursunuz.

Güvenli Proje Platform'un da projeye başlarken öncelikle Proje Taslağı dediğimiz proje planını mutlaka oluşturulup, hem Proje Sahibi ve hem de Uzmanın karşılıklı olarak onaylamaları gerekmektedir. Bu taslakda belirtilen aşama açıklaması, bitiş tarihi ve ödenecek tutar doğru olarak girilmelidir. Proje Taslağı karşılıklı olarak kabul edilen sözleşme niteliğindedir. Bunun dışında, uzman ve proje sahibi mutlaka yasal onaylı bir sözleşme yapmalıdırlar.

Proje Taslağı Örneği

Proje Taslağı
 

Her Detay Bir Belge !

Güvenli Proje Platform'un daki her aşama belge niteliğinde olup, ileride gerektiği durumlarda 3.şahıslarla paylaşılabilmektedir. Bu belgeler Proje Taslağı, Taslak içindeki bütün detaylar, site içi yazışmalar ve benzeri tüm içerikleri kapsamaktadır.

Projelerinizi Yönetin, Mesajlaşın, Ödemelerinizi Takip EdinProje Taslağı karşılıklı olarak onaylandıktan sonra, İşlemler Yönetim Paneli ile projelerinizi yönetebilirsiniz.

Yönetim panelinde yapılabileceklerden bazıları:

  • Proje aşamalarını takip ve yönetim
  • Mesajlaşma
  • Ödeme Paneli ile hızlı ve güvenli işe başlamak ve devam ettirmek
  • İşin son durumu hakkında bilgi edinmek
  • İşin son durumu hakkında bilgi vermek
  • Yorum ve Puanlama yapmak
  • Anlaşmazlık Durumu Bildirme

 

İşlemler Yönetim Paneli

GPP Yönetim Paneli

Projelerinizde Başarılar Dileriz !