Yardım ve ÖnerilerBuradan Başlayın
Proje Sahipleri

Teklif Almaya Başlayın;

Proje Gönder
 
Proje Uzmanları

Zengin Profilinizi Oluşturun;

Üye Olun
 
Proje Sahibi / Nasıl Çalışır?
Proje Sahibi Proje Uzmani

Nasıl Çalışır? (Proje Sahibi)

Paranız güvende, içiniz rahat...

 • Aşamaları ve ödeme miktarlarını siz belirleyin.
 • Tamamlanmış işi teslim alın, değerlendirin.
 • Onay verin ve ödeme yapılsın.
 • Yorum yazın ve puanlama yapın.

 • Proje Kurdu nedir ?

  Farklı büyüklük ve içerikteki projeler için, güvenilir uzmanlar arayan proje sahipleri ile yetenekli profesyonelleri buluşturan bir hizmet alanıdır.

  Proje Kurdu, Türkiye'deki freelance sektörünü canlandırmayı, bunu gerçekleştirirken, freelance çalışanlar ile işverenlerin güvenli bir ortamda iş yapmasını hedeflemektedir.

  2008 yılından beri faaliyet gösteren Proje Kurdu, Türkiye'nin ilk online freelance sitesidir.

  projekurdu.com bünyesinde, 13.000'e yakın proje uzmanı ve 7.000'e yakın proje sahibi bulunmaktadır. Bugüne kadar projekurdu.com üzerinden 5000'in üzerinde proje başarıyla tamamlanmıştır.

  Proje Kurdu'na üye olmak için ödeme yapacak mıyım ?

  Proje Kurdu'na üye olmak ücretsizdir. Üyelik formunu doldurduktan sonra üyeliğinizi aktive etmeniz yeterli olacaktır. Proje sahibi olarak Üye olun

  Proje gönderin

  Projenizin içeriğini oluşturup gönderdikten sonra Proje Kurdu, içeriği inceler ve onaylar. Onaylanan projeniz, yayınlamak istediğiniz kategorideki uzmanların e-posta adreslerine gönderilir. Projeniz için uzmanlardan teklifler gelmeye başlar.

  * Ücretsiz olan "Standart Proje" paketinde sınırlı sayıda uzmana ulaşabilirsiniz. Daha çok teklif almak, daha fazla uzmana ulaşmak ve daha kısa sürede sonuç almak isterseniz aşağıdaki gibi size 2 farklı paket seçeneği daha sunuyoruz.

  Proje Tipleri

  Projeye gelen teklifleri değerlendirin

  Uzmanla çalışmaya başlayın.

  Güvenli Proje Platform'unda projenizin aşamaları tamamlandıkça ödeme yapın.

  Güvenli Proje Platformu nedir?

  Güvenli Proje Platformu, , proje sahibini ve uzmanı koruyarak ödenecek miktarı güvence altına alan bir sistemdir.

  Proje aşaması tamamlanıncaya kadar uzmana ödenecek bedeli Proje Kurdu Kasası'nda tutulur. Proje aşaması tamamlandıktan sonra onayınız alınır ve miktar uzmanın hesabına gönderilir ve bir sonraki aşamaya geçersiniz.

  Güvenli Proje Platformu ile birlikte projeyi aşamalara bölebilir ve her bir aşama için farklı bir tutar belirleyebilirsiniz. Bu nedenle, büyük hacimli işlerde projenizi çok aşamalı olarak tanımlamanızı tavsiye ederiz. Bu sayede proje bedelini bir anda ödemek yerine aşamalar tamamlandıkça ödeme yapabilirsiniz. Herhangi bir aşamada yapılan işten memnun kalmazsanız, paranızı geri alabilir, böylece büyük miktarlar ödeyip para ve zaman kaybına uğramamış olursunuz. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

  Projeniz güvende, içiniz rahat!

  Projenizin her aşamasında ödeyeceğiniz tutar, Proje Kurdu kasa güvencesi altından olduğunda, anlaşmazlık yaşanması durumunda talebiniz üzerine ödemeniz tarafınıza iade edilir.*

  Anlaşmazlık durumumda Proje Kurdu'na e-posta göndermeniz veya Proje Yönetim panelindeki "Anlaşmazlık Durumu Bildir" butonu basmanız yeterlidir.

  Ayrıntılar için Anlaşmazlık Çözüm Önerileri belgesini inceleyin.

  Projeyi tamamlayın uzmanı değerlendirin.

  Proje sahipleri, uzman seçmeden önce uzman hakkındaki olumlu ve olumsuz yorumları inceler. Uzmanın geçmiş deneyimleri, proje sahipleri için önem taşır. Uzman ile çalıştıktan sonra yorum yazıp, puan vererek sizden sonra aynı uzman ile çalışacak proje sahipleri için referans oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda Proje Kurdu çalışma ortamının kalitesini korumaya yönelik çalışmalarımıza da katkıda bulunmuş olursunuz.


  * Her aşamada Proje Kurdu belirlenen hizmet bedelini alır. İade durumunda bu tutar ödeme tutarından kesilerek hesabınıza iade edilir.