Proje Detay

Youtube Download ve Upload Script

GÜVENLİ  

 Yazılım/Teknoloji -> Script & Uygulamalar

Teklif Ver
Proje Açıklaması
Yayın Tarihi
 :

2 Şubat 2014

Kalan Süre
 :

Kapandı

Başlama Zamanı
 :

Hemen

Lokasyon
 :

Farketmez

Bütçe
 :

250 - 500 TL

Güvenli Proje
 :

Aktif

Merhaba Arkadaşlar,

Genel olarak php linux host üzerinde çalışacak verdiğimiz adreslerdeki veya kendi yüklediğimiz videoları host üzerinde tutacak sonra şifresini girdiğimiz dilediğimiz youtube hesabı ve kanalına bu video yu upload edecek bir scripte ihtiyacım var.

Açmak gerekirse;

Scripte öncelikle bir video download bölümü gerekli. Buraya internette dosya adresini verdiğim videoları kendi hostuma çekip host üzerinde tutmalı ayrıca kendimde upload etmek için bir alan olmalı.

Daha sonra her video ya Başlık, Açıklama, Etiket, Kategori gibi bilgiler girebilmeliyim. Benim girdiğim bu bilgiler youtube ye upload aşamasında otomatik olarak yazılmalı.

Üyelik bilgilerinin olduğu bir havuz olmalı. Buraya ben sahip olduğum tüm youtube hesaplarının kullanıcı adlarını ve şifrelerini girebilmeliyim. Bir önceki video upload sırasında hangi video yu hangi hesabıma hatta bu hesabın hangi kanalına atabileceğimi seçmeliyim.

Video upload edildikten sonra video ve girmiş olduğum başlık açıklama gibi bilgiler daha sonra başka youtube hesaplarına da atılabilecek şekilde database üzerinde saklanmalı. Aynı video yu bir başka zamanda başka hesaplara da uğraşmadan upload edebilmeliyim.

Projeye dilediğiniz zaman başlayabilirsiniz ve dilediğiniz sürede de teslim edebilirsiniz acelem yok. Kimsenin emeğini küçümsemek derdinde değilim ancak uçuk olmayan makul tekliflerinizi bekliyorum. İyi çalışmalar.
Proje Soru / Cevap
Proje Soru / Cevap
Gelen Teklifler (2)
Uzman Adı Teklif Tarihi Teklif Durumu
m4design 8 Şubat 2014 Bekliyor
akpurum 3 Şubat 2014 Bekliyor
Projeyi Paylaşın
Proje Sahibi Kimlik

tuffan

Lokasyon
:

İstanbul / Türkiye

Kullanıcı İsmi
:

tuffan

Üyelik
:

11 Ağustos 2010

Yorum Puan
:

(1 Yorum)

Proje Sayısı
:

17

Detaylı profil ve proje geçmişi için tıklayın