Blog

Türkiye'nin İlk Freelance Sitesi

ProjeKurdu’nun, bizlerin tabiriyle “işin kurdu oradadır.” düşüncesiyle başvurduk. Bu düşüncemizde de haklı çıktık. ProjeKurdu’yla tanıştığımız için çok memnunuz.

Ercan Kuş – Bilgisayar Sistemleri Yöneticisi

Kısaca kendinizden bahseder misiniz?ercan_kus3_1

İstanbul doğumluyum. 33 Yaşındayım.1996 yılında bilgisayar mesleğine başladım.  Çeşitli şirketlerde Bilgi İşlem Yöneticiliği yaptım. Şu an, bilgisayar ve web üzerinde çalışmalarımı sürdürmekteyim.

ProjeKurdu ile ne zaman, nasıl tanıştınız ?

Web üzerinden büyük bir proje hazırlıyorduk ve bu işimizi yapabilecek uzman kişiler arıyorduk. ProjeKurdu üzerinden proje göndermeye başlamadan önce çok araştırma yaptık. ProjeKurdu’nun, bizlerin tabiriyle “işin kurdu oradadır.” düşüncesiyle başvurduk. Bu düşüncemizde de haklı çıktık. ProjeKurdu’yla tanıştığımız için çok memnunuz.

ProjeKurdu üzerinden ne gibi işler yapıyorsunuz?

Web üzerinden, büyük ve geniş kapsamlı kitleleri, olumlu yönde düşündüren, eğlendiren ve insanların sosyal ağlarda güzel vakit geçirmesini sağlayan oyun projeleri yapıyoruz. Aynı zamanda, her ölçekteki firmalar için web sitesi tasarımı yapıyoruz.

ercan_kus_1_1Projenize gelen uzman tekliflerini değerlendirirken nelere dikkat ediyorsunuz? Uzmanlar hakkındaki yorum ve puanlara, uzmanın profiline, referanslarına ve Gold Üye olup olmadığına bakıyor musunuz?

Öncelikle, uzman kişinin profiline, referanslarına ve özellikle o kişi hakkında yapılan olumlu yada olumsuz yorumlara bakıyoruz. Bir diğer kriter de uzmanın Gold üye olması. Bu, bize uzmanın işi daha fazla ciddiye aldığı izlenimini veriyor. Ayrıca uzmanın referansları varsa referanslarla da irtibata geçiyoruz.

ProjeKurdu’nun size sağladığı avantajlar nelerdir?

Kaliteli proje yapan kişilere kolayca ve hızlı bir şekilde ulaşabiliyoruz.

Yayında: Bizden Haberler, Genel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>