Blog

Türkiye'nin İlk Freelance Sitesi

İşlerinizi ProjeKurdu Güvencesi ile yaptırın

İşlerinizi Projekurdu Güvencesi ile yaptırın

Ödemeniz Güvende

Proje Uzmanı ile anlaştığınız teklif bedeli, proje aşamaları tamamlanıncaya kadar, Proje Kurdu Kasası’nda tutulur. Proje tamamlandıktan sonra, teslim edilen işten memnun kaldığınız taktirde onayınız alınır ve uzmana ödemesi yapılır.

Projeyi adım adım yaptırın

Güvenli Proje Platformu’nda gerçekleşen projelerde, projenizi aşamalara bölebilir ve her aşama için farklı bir tutar belirleyebilirsiniz. Büyük hacimli işlerde, projelerinizi, çok aşamalı olarak tanımlanmanızı tavsiye ederiz. Bu sayede, toplam bedeli bir anda ödemek yerine, aşamalar tamamlandıkça ödeme yapabilirsiniz. Herhangi bir aşamada yapılan işten memnun kalmazsanız, paranız iade edilir.

Dilerseniz ödemelerinizi taksitle yapın

Bütçenizi bir anda zorlamak yerine proje aşamalarını taksit taksit de ödeyebilirsiniz.

Projeyi bitirin

Yorum Puan verin: Projeyi tamamlayan uzmanla ilgili yorum ve puanlama yapılabilmeniz veya proje uzmanından yorum veya puan alabilmeniz için projenizin tüm aşamalarının tamamlanmış olması gerekmektedir.

Ayırca Ödemenizi ProjeKurdu olarak faturalandırabiliyoruz.

 

Yayında: Bizden Haberler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>