Blog

Türkiye'nin İlk Freelance Sitesi

“3 yılı aşkın bir süredir ProjeKurdu ile çalışıyoruz. ProjeKurdu üzerinden anlık ve süreli olarak yazılım, grafik gibi işlerimiz için proje açıyoruz. Sistemimize destek olacak Freelance çalışan arkadaşlarla çalışıyoruz.”

Markaton.com,Hepsibenimmi.com Kurucusu Aslı Ergun ile görüştük.

Kısaca kendinizden bahseder misiniz?aslı_ergun1

Endüstri Mühendisiyim. E-ticaret alanında çalışıyorum. Markaton.com ve Hepsibenimmi.com olarak  sitelerinin kurucusuyum.

ProjeKurdu üzerinden ne gibi işler yapıyorsunuz?

3 yılı aşkın bir süredir Proje Kurdu ile çalışıyoruz. Proje Kurdu üzerinden anlık ve süreli olarak yazılım, grafik gibi işlerimiz için proje açıyoruz. Sistemimize destek olacak Freelance çalışan arkadaşlarımıza iş imkanı sunuyoruz.

Projenize gelen uzman tekliflerini değerlendirirken nelere dikkat ediyorsunuz? Uzmanlar hakkındaki yorum ve puanlara, uzmanın profiline, referanslarına ve Gold Üye olup olmadığına bakıyor musunuz?

Projemize gelen uzman tekliflerinde öncelikli olarak uzmanların, hızlı bir şekilde işi tamamlayıp tamamlamadıklarına, referanslarına, puan ve yorumlarına bakıyoruz.

ProjeKurdu üzerinden verdiğiniz işleri tamamlayıp yorum/puan giriyor musunuz ?

Projemiz tamamlandığında, diger proje sahiplerine yol göstermesi açısından puanlama yapıyoruz.

aslı_ergun2ProjeKurdu’nun size sağladığı avantajlar nelerdir?

Proje Kurdu’nun, bünyesinde, tamamen dinamik beyinlere sahip bir uzman profili var. Çok hızlı bir şekilde tamamlanması gereken bir projemiz olduğunda, zaman kaybetmeden birçok uzmana ulaşarak işimizi çözebiliyoruz.

ProjeKurdu’nu aktif kullanan biri olarak, ProjeKurdu’u nasıl değerlendiriyorsunuz? Türkiye Freelance sektöründeki önemi ve yeri  nedir? Geleceğini nasıl görüyorsunuz ?

ProjeKurdu’nun, uzmanlar ve proje sahipleri arasında çok başarılı bir köprü olduğuna inanıyorum.Gelecekte daha da gelişeceğine emin olduğumu belirtmek isterim.

 

Freelance çalışmak isteyenlere önerileriniz nelerdir ?

Freelance çalışmak isteyen kişiler mümkün olduğu kadar açık, net ve gerçekçi teklif vermeliler. Böylelikle, karşısındaki firmaya ve kendi profillerine zarar gelmesini engellemiş olurlar.

 

Yayında: Bizden Haberler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>